Schedule of Services

Sunday 13 Jan 2019

14:15
Girli Halil Candemir
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Monday 14 Jan 2019

11:00
Magdalena Friedman
zone G, 24E
12:15
Eugenia Bekiaris
zone A, Eastern Orthodox LOL P
12:30
Vera Jovic
zone E, Serbian Orthodox 1
13:15
Baby of Mumtahana Adiba
zone J, Muslim 8 Block G
13:30
Elia Tevelson
zone G, 18B
14:00
Alan Kok Yiu Chow
14:15
Ismael Souleyman
zone J, Muslim 8 Block G
15:00
Baby of Mian Ghulam Abbas Shaikh
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Tuesday 15 Jan 2019

07:00
Gladys Jean Nightingale
zone F, Salvation Army J
07:00
Robert Roy Nightingale
zone F, Salvation Army J
07:00
Beryl Elizabeth Nightingale
zone F, Salvation Army J
09:00
Baby of Sabah Al-Zahrooni
zone F, Baby Lawn
10:00
Yim King Tao
10:45
Myung Choon Ko
zone F, Methodist New 03AW
11:00
Terri Gardner
zone G, 26C
11:45
Michael Pantelis
zone A, Eastern Orthodox LOL P
13:00
Peter Paraskevas
zone A, Eastern Orthodox LOL P
15:00
Rehmatbanoo Merchant
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Wednesday 16 Jan 2019

10:00
Wei Chen Ju
11:00
Ronald Edward Hayden-Dunn
zone A, Harmony Rose Garden
12:15
Jovka Ristovska
zone I, Macedonian Orthodox 6
12:30
Nicholaos Kanakis
zone A, Monumental Lawn C
13:15
Baby of Joanne Shahrouk
zone J, Muslim 8 Block G
14:30
Fotini Magafas
zone F, Eastern Orthodox LOL E
15:00
Khalil Rizk
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Thursday 17 Jan 2019

08:30
Dean Mallas
zone F, Independent Public B Ext
11:00
Maria Doumanis
11:15
Dikran Mardiros D
zone E, Armenian Lawn
12:00
Christalla Haili
zone A, Monumental Lawn C
12:30
Nick Eleftheriou
zone F, Monumental Lawn O Ext
13:00
James Efstathiou
zone A, Eastern Orthodox LOL P
13:00
Theodore Karantzias
zone F, Eastern Orthodox LOL M
13:15
Ilija Mandic
zone H, Serbian Lawn 2
14:00
Adel Makram
zone A, Coptic Orthodox 05F Ext
14:45
Sylvia Veljanovska
zone I, Macedonian Orthodox 7

Schedule of Services

Friday 18 Jan 2019

11:00
Max Lemberg
zone G, 24D
12:00
George Tzachristas
zone A, Eastern Orthodox LOL P
12:30
Athenasia Angelopoulos
zone A, Eastern Orthodox LOL J
13:30
Alipate Nacagilevu
zone H, Maori Lawn
14:00
Peter Charles Dunstall
zone F, Methodist New 04C
14:15
Khaled Said
zone J, Muslim 8 Block G
14:15
Baby of Ummay Tarin
zone J, Muslim 8 Block G
14:15
Mohamad Arabi
zone J, Muslim 8 Block G
14:30
Zoe Leonida
zone F, Eastern Orthodox LOL N
15:15
Mohammad Akhter Nomani
zone J, Muslim 8 Block G
16:15
Ali Ibrahim
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Saturday 19 Jan 2019

10:30
Elisa Esteves
13:15
Baby of Suheila Ismail
zone J, Muslim 8 Block G
13:15
Mustafa Hajeid
zone J, Muslim 7
15:00
Aarish Khan
zone J, Muslim 8 Block G