Schedule of Services

Saturday 18 May 2019

11:00
Anastasios Vatalidis
zone F, Eastern Orthodox LOL A
12:30
Obren Todorovic
zone E, Serbian Orthodox 5

Schedule of Services

Sunday 19 May 2019

10:30
Rose Zoldan
zone G, 18E
12:45
Wafaa Abdelh Ibrahim
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Monday 20 May 2019

07:30
Gail King
zone D, Lawn 2
10:30
Harry Rekoumis
10:30
Malka Koziwoda
zone G, 26C
10:30
Brian Kevin Lee
11:00
Iukhym Sapozhnikov
zone G, 18C
12:00
Despina Paraskevas
zone A, Eastern Orthodox LOL K
13:30
Fritzi Ritterman
zone H, 23E

Schedule of Services

Tuesday 21 May 2019

09:00
Sandra Pullen
zone F, Independent Public B Ext
09:30
Richard Beal
zone F, Independent Public B Ext
10:30
Lourna Kathleen Douglas
zone A, Presbyterian Lawn B
11:00
Peter Morris
zone H, 22
12:00
Mouhjeh Hasna
zone A, Syrian Orthodox 5H
12:45
Jamile Nachar
zone J, Muslim 8 Block G
13:45
Heather Ann Windschuttle
zone J, Muslim 8 Block G
13:45
Zakaria Kanj
zone J, Muslim 8 - Baby Area 2
14:30
Baby of Erum Imranrao
zone J, Muslim 8 - Baby Area 2

Schedule of Services

Wednesday 22 May 2019

11:30
Dusanka Atlagic
zone I, Serbian Orthodox 4
12:45
Yahia Haddad
zone J, Muslim 8 Block G

Schedule of Services

Thursday 23 May 2019

09:00
Shu Juan Foo
zone H, Chinese Ash Estate 1
10:00
Alan Leon Vorsay
zone G, 26D
11:00
Boghos Sarkissian
zone E, Armenian Lawn
11:30
Olga Itsikson
zone F, Russian Orthodox O
11:45
Bill Stavrellis
zone A, Monumental Lawn C
12:15
Vasilka Petrovski
zone I, Macedonian Orthodox 4
12:30
Milos Predic
zone H, Serbian Lawn 1
12:45
Tasnem Jlilati
zone J, Muslim 8 Block G
12:45
Ahmet Ibrahim
zone J, Muslim 8 Block G
13:00
Evangelos Voukelatos
zone A, Eastern Orthodox LOL P
13:30
Shaun Patrick Cool
zone A, Monumental Lawn C
13:45
Baby of Suheir Zreik
zone J, Muslim 8 - Baby Area 2
13:45
Baby of Amanda Rodriguez
zone J, Muslim 8 - Baby Area 2
14:00
Susie Gold
zone G, 26C

Schedule of Services

Friday 24 May 2019

09:30
Eugene Popoff
09:30
Andrew Jasinski
zone C, Granite Lawn 2
12:00
Tony Christodoulopoulos
zone F, Eastern Orthodox L Ext
13:00
Sevim Furstvardar
zone J, Muslim 8 Block G
13:30
Con Poulos
zone F, Eastern Orthodox L Ext
13:30
Amal El Masri
zone J, Muslim 8 Block G
13:30
Irena Prescott
zone G, 18D
13:30
Sana Hajar
zone J, Muslim 8 Block G
13:30
Athinasios Dassaclis
zone A, Eastern Orthodox LOL P
14:30
June Greenland
zone F, Independent Lawn A